christelijke datingsite en community

Bezette Single

Column door , , Reacties: 6, Nederlands
Veel vraagstukken rondom de relatie tussen mannen en vrouwen zijn volgens haar heel eenvoudig op te lossen. Dus ook de valkuilen die je tegenkomt bij de aantrekkingskracht tussen mannen en vrouwen.

Mannen zijn single of bezet. Simpel. In haar optiek ben je bezet als je verliefd, verloofd, samenwonend, bijna samenwonend, lattend, getrouwd of (nog) niet gescheiden bent. Bezette mannen zitten in de categorie “Makkelijk in de omgang.” Ze hoeft zich er niet druk om te maken of ze op haar vallen. Want daar mogen ze toch niks mee doen.

Single mannen daarentegen zijn veel minder eenvoudig. Behalve single homo’s. Dat zijn de meest veilige singles ooit. Als vrouw zijnde. Een kans van min honderd dat daar hormonen gaan meespelen. Maar bij de heteroseksuele singles ligt het gewoon wat minder duidelijk.

Tenzij je een mannelijke heteroseksuele single van boven de veertig bent. Dan is het ook kansloos allemaal. Wat haar betreft. Dat zijn gewoon vieze oude mannetjes. Dus als die op haar vallen is dat ook geen probleem. Die neemt ze sowieso niet serieus.

Maar single mannen tussen de vijfentwintig en veertig zijn ietwat problematisch. Het is meteen een stuk minder duidelijk hoe de zaken ervoor staan. De normaalste gesprekken blijken opeens anders over te komen. Vol beloftes die ze niet bedoelde. Een simpel krabbeltje krijgt een enorme lading. Alles lijkt een dubbele bodem te hebben.

Daarom is ze zo tevreden met haar profiel. Daarin moet je niet zetten dat je geen interesse hebt in mannen is de ervaring. Dat zien bepaalde mannen als aanmoediging. Dus heeft ze een vinkje bij verliefd gezet. Dat is de enige manier om normaal met mannen om te kunnen gaan. En bevestigd voor haar wederom dat de meeste vraagstukken rondom mannen dodelijk eenvoudig op te lossen zijn…
Log in om te reageren.
LEES OOK
Blind Copyright unknown ©
Blind
Felicitatiefetisj Marco ©
Felicitatiefetisj
Blonde Held Jos de Jager ©
Blonde Held
Reacties (6)
  • Als ik GOED lees, zie ik nergens een leeftijd van de zij-persoon, dus neem ik aan dat het algemeen bedoeld is.
    Vrouwen blinken nu eenmaal niet uit in duidelijkheid en dan moeten we als man maar raden wat ze bedoelen. En als we dan verkeerd raden, krijgen we de zwartepiet ook nog toegespeeld.
    Strandjutter | 14-12-2009 | 01:33 | NL
  • Haha Pien, sommige mannen voelen zich al aangevallen als het überhaupt over mannen gaat...
    Blauwtje | 13-12-2009 | 14:14 | NL
  • Helaas zijn er vrouwen die single mannen van boven de 40 niet serieus nemen en deze blogschrijver is er daar kennelijk één van. Dat ligt niet aan die mannen maar aan die vrouwen, die kennelijk alles wat boven de 40 komt kwalificeren als vies en met valse voorwendselen. Misschien moet je eens de moeite nemen een beter te gaan luisteren als je met zo iemand in gesprek bent. Dat dát moeilijk is kan ik me voorstellen, maar ligt echt aan jezelf.

    PS: ik ben 53, single en alleen vies als ik na een warme dag hard werken thuis kom en nog niet gedoucht heb.
    Strandjutter | 12-12-2009 | 21:09 | NL
  • bij-slui(t)er? smiley hahaha
    Blauwtje | 12-12-2009 | 20:58 | NL
  • Lastig zo'n kort door de bocht, beperkte wereld. Gelukkig heb je er een oplossing voor gevonden.
    Jonathan | 12-12-2009 | 20:02 | NL
  • Haha ik was al bang dat je het over mij had, totdat ik over dat vinkje las. Dat heb ik overwogen, en zelfs eens gedaan, maar is me niet zo bevallen. Volgende keer toch maar als ik écht verliefd ben, en dus niet op Benny Lava.
    Blauwtje | 12-12-2009 | 19:23 | NL