Blog
De zin die eindigt op sex
Door datingsite- en communitylid
aske
27-07-2013 21:36 | bekeken:
2075 | funked:
4 | reacties:
11
Het is nog donker als ze de fiets pakt. Een gehuurde MTB. Ze wil de bergen in en 's morgens is het koel. Overdag heet. Ze draagt een korte fietsbroek en een mouwloos shirt.
Direct buiten de stad is de berg. De weg stijgt. Ze trapt omhoog. Langzaam wordt het licht. Van achter de bergen. Het donker wijkt. Het landschap wordt zichtbaar. Kleuren komen te voorschijn. Het ruikt naar ochtend.
Ze fietst. Trapt soms stevig tegen steilere stukken berg. Ze is alleen. Geen mens te zien.
De weg draait om de berg en daar is een kudde geiten. In een omheind stuk land.
Midden tussen de geiten is een man. Een geitenhoeder. Hij heeft een staf voor zich gestrekt. De ronding van zich af. Plots slaat hij de staf uit om een geitennek en trekt de geit naar zich toe. Bevoelt en betast een poot. En later de uier of het geitenbekje. Ze kijkt gefascineerd. De geitenhoeder lacht naar haar. Het is een echte griek. Klein en schriel. Hij is oud en heeft een gebruind tanig gezicht en een grote neus, als gebeeldhouwd. Ze proberen een praatje. Hij in het Grieks, zij in het Engels. Ondersteunt met gebaren.
Vlakbij staat een wit volkswagenbusje op een bergpad. Die is van de geitenhoeder. Hij gebaart een weg omhoog de bergen in en naar haar fiets. De fiets in de bus en zij ook mee omhoog. Zoiets.
Nou dat doet ze niet. Echt niet. Nooit met vreemde mannen meegaan!
De geitenhoeder brengt zijn staf en spullen in de bus. Zakken geitenvoer. Als hij klaar is gebaart hij nogmaals: kom mee de bergen in. Je fiets kan zo in de bus en jij voorin.
Ze aarzelt. Het is natuurlijk een mooie kans en als je nix waagt beleef je ook nix. En dat mannetje kan ze zo aan, als hij iets wil wat zij niet wil. 't Is een magere oude man. Nix te vrezen.
Ze gaat.
Ze rijden omhoog, over een kronkelig bergpad. De zon schijnt. Om hen heen de bergen. Na een kwartiertje stopt de geitenhoeder bij een hut. Verder kunnen ze niet. Hij zet de bus onder een afdakje van de hut. Op de hut is gravity. Teksten die ze niet kent. En daar.. een vrouw. Een naakte vrouw. In verf op zijkant van de hut. Ohw..
De geitenhoeder gaat de hut in en komt terug met 2 bekertjes. Plastic bekertjes met water lijkt het. 1 voor haar, 1 voor hem. Het begint al warm te worden en ze wil wel een bekertje water. Maar het is geen water. Het is drank. Sterke drank. Ouzo, anijsdrank, het typische Griekse drankje, 40 %. Laat maar. Zij niet. Echt niet. De geitenhoeder heeft geen moeite met een bekertje ouzo om 6 uur in de morgen. En die van haar kan er ook wel bij. Hij slaat ze zo achterover.
Nou ja, het is gewoon een magere oude geitenhoeder. Hij heeft misschien wel een hut in de bergen met een naakte vrouw erop en 2 bekertjes drank in zijn lijf. Maar zij is sterk en snel en gewoon rustig ademhalen, nix aan de hand.
Ze gaan de bergen in. De geitenhoeder wijst omhoog. Pakt een zak voer, gooit die op zijn schouder en loopt voor haar uit. Hij huppelt bijna de bergen in. Dat zakje voer kent ze. Ze ziet het ook staan: 25 kg. Zwaar, maar de oude magere geitenhoeder heeft er geen moeite mee..
Boven op een andere bergtop zijn weer geiten. Ze moeten verweid, naar een ander stuk land. Ze helpt mee. De geitenhoeder glimt als hij haar behendigheid ziet. Hij lacht naar haar en praat en voert de geiten.
Dan gaan ze weer. Terug het pad af, naar beneden. Naar de hut met de naakte vrouw.
De geitenhoeder gaat de hut weer in. Haalt weer 2 plastic bekertjes. Met ouzo. Ze hoeft niet. Hij wel. Allebei. Hij glimt. Hij lacht wellustig. Hij zweet. Zijn gezicht is nat. Zijn hemd heeft donkere plekken. Hij trekt zijn hemd uit. Wist er het zweet mee van zijn gezicht. Hij wringt zijn hemd uit. Het vocht drupt eruit. Dan kijkt hij naar haar. Uitnodigend. Glimmend.
En dan zegt hij de zin die eindigt op -sex-.
Ze heeft het niet begrepen. Ze kent geen Grieks en dat laatste woord heeft ze vast niet goed gehoord. Nee. Ze kijkt ook alsof ze het niet goed heeft gehoord. De man herhaalt de zin. De zin eindigt weer op -sex-. Hij kijkt naar haar.
Sex?
Wat? Nee! Die ouwe magere geitenhoeder wil sex?
Hoewel.. nu zijn hemd uit is ziet ze spieren. Is hij wel zo oud? Mager? Heeft ze hem onderschat? En 4 bekertjes sterke drank, wat doet dat met zijn wellust? En hij is sneller dan ze dacht. Dat zag ze zoeven wel. En ook sterker dan ze dacht.
Die vieze ouwe zweterige geitenhoeder wil sex? Met haar? Maar ze is toch sterk? En snel? Hij heeft zijn hemd al uit. Achter hem ziet ze de naakte vrouw. Ze loopt terug. Achteruit. De geitenhoeder doet een stap naar voren. Haar fiets zit in de bus. Er is niemand. Nergens. Ze is alleen boven in de bergen met een oude geitenhoeder die drank in zijn lijf heeft en sex wil en hard kan lopen. Hij is sterk is en kent de bergen.
Haar hersens draaien op volle toeren. Welhaast in een reflex zegt ze: No! Hard en stevig: No! Ze heft haar handen in een afwijzend gebaar. Zo duidelijk en strak mogelijk. No! No! No! Ze loopt rugwaarts naar de bus en blijft de geitenhoeder strak aankijken.
De bus. Ze trekt de achterklep open. Ze probeert zeker en zelfbewust over te komen. Haar ogen kijken fel. Ze ziet de aarzeling bij de geitenhoeder. Dit is het moment. Ze pakt de fiets bij het zadel. Snel trekt ze hem uit de bus. De trapper scheurt een zak geitenvoer open. Er rollen een paar emmers uit de bus. Ze schopt ze opzij. Springt op de fiets. Draait met een ruime bocht om de geitenhoeder. Hij staat daar en kijkt en aarzelt. Ze stuitert bijna in een kuil, wankelt. Houdt zich met haar voet overeind en sprint het pad op. Bij de hut vandaan. Weg bij de geitenhoeder, met zijn naakte vrouw en zijn drank en de zin die eindigt op sex..
Ze raast de berg af. Adrenaline geeft haar vleugels. Naar beneden. Stenen, keien, niet vallen.. niet verdwalen..
Weg. Ze hijgt.
Als haar voet slipt, ziet ze in de trapper korrels geitenvoer. Flits..
Ontsnappen..
niet omkijken..
..Snel..