christelijke datingsite en community

De Bekijk'tmaar- Kijker

Column door , , Reacties: 4, Nederlands
Gewijzigd op: 10-03-2009 00:22+01:00
Maakt u zich ook zo'n zorgen over ...de Derde Wereld? De economische crisis? Het milieu? Voelt u zich ook zo gedwongen om ...uw vrienden te helpen wanneer ze ziek zijn? Eén keer per maand uw oude oma in het bejaardentehuis te bezoeken? FairTrade- producten te kopen? Aan goede doelen te geven? Dat hoeft nu niet langer, met de Bekijk'tmaar- Kijker.

De Bekijk'tmaar-Kijker is een filter in de vorm van een bril (ook als contactlenzen verkrijgbaar). Het speciale ontwerp ervan verandert uw emotionele perceptie van de wereld rondom, door overmatige impulsen binnen de amygdala - het emotionele gedeelte van de hersenen - tot een normaal niveau terug te brengen. Uit wetenschappelijk onderzoek is gebleken dat de drager alles hierdoor ervaart als losstaand van zijn of haar persoonlijke leven. Niks slaagt er meer in uw aandacht te claimen. Alles is voortaan een ver-van-uw-bed show!

Bedenk eens hoeveel u hiermee bespaart! Geen Max Havelaar koffie meer, maar de allergoedkoopste koffie. Nooit meer spaarlampen moeten kopen, alleen maar gewone lampen. Geen zielig sponsorkindje meer. Nooit iets hoeven geven aan welke collecte dan ook. Zo houdt u meer geld over voor leuke dingen voor uzelf!

En denk eens aan alle tijd die u overhoudt! In plaats van op de fiets, met de auto naar de supermarkt voor één pak melk. Nooit meer een halve zondag meer kwijt aan verplichte bezoekjes aan uw (groot)ouders. Nooit meer ’s alle lichten uitdoen als u het huis verlaat. Zo spaart u per week minstens één dag uit!

Met andere woorden, dankzij de Bekijk’tmaar-Kijker houdt u meer tijd, geld en energie over voor uzelf in plaats van het te verspillen aan uw vrienden, familie of goede doelen.

Onverschilligheid helpt de wereld naar de knoppen maar ....dankzij de Bekijk'tmaar-kijker kunt u daarop zeggen: Bekijk ‘t maar!

Verkrijgbaar via onze website www.bekijktmaar.org , prijs op aanvraag.
Log in om te reageren.
LEES OOK
Metroman De Jong ©
Metroman
Woorden Helene ©
Woorden
Onweerstaanbaar Copyright unknown ©
Onweerstaanbaar
Reacties (4)
  • In het land der blinden...
    WijntjeDoen | 10-03-2009 | 15:47 | NL
  • column!! Zoals BeJo zegt... excuses...
    Blauwtje | 10-03-2009 | 12:15 | NL
  • Hmmm ik voel hier in dit blog een sarcastische ondertoon...
    Blauwtje | 10-03-2009 | 12:14 | NL
  • Handig zeg! Nooit meer schuldgevoel!

    Kan ik toch éindelijk dat tropisch hardhouten tuinsetje aanschaffen voor op mijn balkon!!
    Blauwtje | 10-03-2009 | 01:10 | NL