christelijke datingsite en community
  • Wat vind je van deze blog?
  • Op zoek naar nieuwe christelijke vrienden of een relatie?
  • Dan is dit de site voor jou!
  • Mailen, bloggen en reageren kan gratis op Funky Fish
  • Probeer het uit en schrijf je ook in!

Blog

selfie 28 juli 2022, Esther Esthie ©

Weer een jaartje ouder

Door datingsite- en communitylid
| bekeken: 612 | funked: 0 | reacties: 2
Ik word weer 32 zeg ik elk jaar met een geintje dit jaar werd ik dus voor de 20x 32. Tja helaas we worden elk jaar een jaartje ouder, al word ik lang geen 52 geschat.

Ik zeg altijd dat dat komt omdat ik met kleine kinderen werk en dan houd mij jong. Oke de natuur of liever gezegd God heeft mij gezegend met een goede gezichtshuid, al zou ik graag wat kilootjes verliezen over het algemeen ben ik blij met wie ik ben en hoe ik er uit zie.

leeftijd is maar een getal het is hoe je je gedraagt hoor je wel vaak en ik denk dat dat in grote lijnen ook wel zo is. Natuurlijk ik heb niet meer de energie van iemand van 18, maar moet dat dan? Ik hoef echt niet meer 2-3 dagen in de week uit tot 6 uur in de ochtend.

Kinderen ik ben dol op ze, maar zonder is af en toe ook lekker. Ik geniet er van dat mijn jongste ( een dochter) nu 14 is en zo zelfstandig, kinderen krijgen is voor mij een tijd die voorbij is.

De overgang begon bij mij heel vroeg (26e) natuurlijk geloofde niemand mij maar met heel veel moeite en een beetje hulp zijn er daarna nog 2 kinderen geboren. De overgangsklachten waar mijn leeftijdsgenoten het nu over hebben, ik heb ze al lang niet meer.

Veel vriendinnen van mij hebben nog jonge kinderen, ik vind ze heel leuk maar zie toch ook wel de voordelen er van dat mijn jongste nu 14 is..Ik hoef geen oppas meer te regelen als ik een avondje weg wil naar een cursus of vrienden. Maar mocht ik mijn grote liefde tegen komen en die heeft een klein kindje dan zou ik het ook zo in mijn armen sluiten.

Op mijn werk zat ik laats in een aantal informatie folders te kijken daar zat een folder bij over ondersteuning zijn voor een gezin met een kind onder de 6 jaar. Het kindje zou dan 1 dag per week bij jou zijn en 1 weekend per maand. Ik heb het momenteel heel erg druk te druk en toch denk ik dan dat wil ik wel doen.

Ik vind het heerlijk om een kind te laten weten dat het zo waardevol is, dat ik echt om hem geef. In Mijn hart is genoeg liefde voor een kind, toch weet ik nu even niet wellicht in de toekomst. Nu eerst even pas op de plaats en eerst zorgen dat mijn werktijden korter worden en ik weer meer energie krijg.

Vrijdag had ik een BBQ met de ouders van mijn werk (ik was jarig) en ben ik heerlijk verwend met allemaal leuke dingen maar vooral met complimenten. Het was reuze gezellig, al was ik toen ik naar huis ging compleet gesloopt zo moe.

Gisteren heb ik eerst op mijn werk alles opgeruimd en ben toen thuis aan de slag gegaan en weer wat meer ruimte gemaakt. Als avond eten een pizza gehaald omdat ik echt geen zin had om te koken. Straks eerst naar kerk en daarna mijn verjaardag vieren met mijn vrienden, weer met een BBQ.

Mijn leven is alles behalve saai, ik heb een vol en mooi leven schreef ik eens op mijn profiel en dat klopt helemaal. Ik ben dol op de kinderen van mijn eigen kinderdagverblijf en vind het heerlijk te merken hoe dol ze op mij zijn. Kinderen zijn zo puur en eerlijk en zien onze ziel onze binnenkant en niet onze aardse rijkdommen.Ook op straat als ik kinderen tegen kom heb ik altijd gelijk contact met ze, ik vind dat echt super

Toen ik zo en 10 jaar geleden bij een werkgever werkte vroeg een keer een moeder aan haar kind (5 jaar) hoe ze mij en de andere leidster van de opvang vond. Het meisje zei "Esther is lief en.......... doet lief" De moeder in kwestie moest twee keer luisteren voor ze het begreep. Kinderen zien echt daadwerkelijk het verschil of jij lief bent en met je hart werkt of doet, hebben wij die gave ook nog?

Wij zien soms te veel en willen soms te veel waardoor we de dingen die echt belangrijk zijn missen. Wij zien iemand lachen maar lacht die persoon echt? of huilt die persoon van binnen en houd hij zich alleen maar groot.

Ik ben zelf een hooggevoelig persoon waardoor ik heel vaak emoties van mensen op pik. Soms is dat een zegen vooral bij kinderen kan ik daar heel mooi gebruik van maken. Vaak ook echter is het niet fijn vooral als je in een grote groep bent en je voelt veel boosheid, onvrede enz. Ik probeer daar waar het nuttig is het te gebruiken en het voor mij zelf en andere te zien als een zegen. Ga ik ergens naar toe waar ik verwacht dat de stemming anders is dan probeer ik mij daar voor af te sluiten.

Hooggevoelig zijn kent echter geen uit en aan knop, sommige mensen vragen wat zie je aan mij wat voel je bij mij. Zo werkt het dus niet, ik kan niet zeggen vertel mij maar even hoe zit die persoon in elkaar. Je eigen emoties en gevoelens spelen ook nog in alles mee!

Dus mogelijke date kandidaten wees niet bang dat ik jullie gelijk helemaal doorlicht ik ben geen Jomanda of zo. Ik voel hooguit mischien dat je zenuwachtig bent, ben ik namelijk meestal ook zo een eerste date.

Kinderen zullen altijd deel uit maken van mijn leven, Ik ben dol op ze al kan ik ook wel eens dol van ze worden. Kinderen zijn onze toekomst, kijk eens door een kind zijn ogen de wereld in ziet alles er dan niet veel mooier uit?

laten we proberen te zijn als dat kind en onbevangen de wereld in kijken en naar onze mede mens kijken. als we allemaal ons best doen word de wereld hier steeds een beetje mooier.
  • Amputatie pink, dokter gezocht

    Dinsdag ochtend half 8 begon mijn werkdag het eerste kind kwam om 8 uur binnen, ik was juist begonnen met de voorbereidingen van het ontbijt en de lunch. De kinderen krijgen elke dag een warme lunch dus moet ik groente enz schoonmaken, snijden en i...
  • God kan zo oneindig veel meer dan wij wensen

    Daar ging de preek afgelopen zondag over. Voordat de preek echt begon liet de voorganger een kort fragment zien uit Oliver Twist. Het was het fragment dat Oliver vraagt om nog iets meer eten, de man in kwestie staat met een stok en slaat Oliver daar ...
  • Wat een dag

    Vrijdag om 18:15 alle kinderen van het dagverblijf waren opgehaald dus nu kon ik door naar mijn opleiding. Volgend de informatie zou het 46 minuten fietsen zijn, maar gezien mijn ervaring klopt dat meestal niet. ik wist ik moet stevig doortrappen...
Funky Fish is een christelijke datingsite en community. De website is in 2002 opgericht om christenen (protestanten en katholieken) een online ontmoetingsplaats te bieden. Vrijgezellen en niet-singles kunnen op allerlei manier contact met elkaar maken, waaronder door te bloggen. Kvk: 32120414, BTW: 817404892B01