*waarschuwing vooraf: ik heb de progressietest overleefd

yeah

en nu associeer ik écht alles met elkaar en daarom haal ik nu mijn ouwe underblogs weer uit de kast*
Het was niet zo lang geleden dat ik mijn inspiratie kwijt was. Ze was op vakantie in de Baleares, oftewel zo'n eiland als Mallorca. Daar wordt flink geparty'd enzo. Maar ik ben blij dat het feestbeest dat die inspiratie van me is terug kwam.
Welkom terug inspiratie! Wat toevallig dat je terug kwam op de avond nádat ik de laatste progressietest van deze module had gemaakt! Ik was melig maar een beetje moe, jij was jolig en ook best wel moe. Hmmm nu wil ik party'en (en ja, mag dat! Ík heb hard gewerkt!) en wil jij serieus aan de slag met allerlei blogs. Maar ghehe, dáár komt niks van in, want zelfstandig kan jij niet werken, omdat je mijn inspiratie bent, werk je alleen maar door mij heen!
Nah, als je dan tóch terug bent, inspiratie van me, dan wil ik de volgende uitspraak van Martijn bij jou deponeren: "Blauw ik stel voor: een blog waarin je de man prijst om zijn bestaan

"
Nou nou nou, wát een voorstel. Ik zelf kan er niks mee. Ik bedoel, Adam werd geschapen. Mooi. Toen werd er een rib uitgehaald, en dát, sorry, díe ging er met de schoonheidsprijs vandoor. Wie is er dan te prijzen? Ik had géén idee. Dus vandaar dat ik dacht: als mijn inspiratie terug is, dan kan ik vast wél wat met dat voorstel van Martijn.
Vandaar. Inspiratie is terug. *denk denk* Een blog waarin ik de man prijs om zijn bestaan. Hmmmm... hmmm... hmmm... Ik weet nog steeds niks.
Mijn inspiratie ging natuurlijk enthousiast aan het brainstormen. En voila: dit is wat ik voor me zie: een hele grote winkel. Zeg maar een soort MyC*m of Dyn*byte (ja, mag geen reclame maken, ze zijn állebei even goed, het gaat om het idee he?), allemaal technische hoogstandjes en af en toe zijn er zelfs mooie exemplaren tussen, maar waar het om gaat: presteren ze? Doen ze wat ze beloven? Kan ik ermee werken? Is die printer die ik op het oog heb wel beter dan dat schanddalige exemplaar dat bij mij thuis hier de boel loopt te verknoeien, oftewel: kan ik van hem op aan? Of... is mijn printer niet meer verkrijgbaar? Heeft een andere kaper op de kust hem ingepikt?
Niet dat ik de link nu leg naar een man die ik prijs om zijn bestaan, maar dat is gewoon wat er gelijk in mij op kwam. Zal vast wel komen omdat ik een printer nodig heb omdat ik het hoesje voor mijn eindopdracht écht heel snel moet printen dat ik daar aan denk. En aan de ideale printer hangt een prijs.
En daarvoor klik ik op internet op een heleboel knopjes. Van de ene printer naar de ander. Het doet me denken aan die dateknoppen waar Madelief het over had eerder vanavond. Zij wilde graag een klus-mannetje-knop ofzo, ik zoek een wat-is-de-ideale-printer knop. Ik klik maar een eind in het wilde weg, ik kan hem maar niet vinden! Pestknopjes ook.
Nét als met de ideale man. Ook niet te vinden. Ook niet eens gewoon een man die ik kan prijzen om zijn bestaan. Of het moet in de koopjeshoek van het bestaan zijn. Allemaal afgeprijsd. Tja, Barbies verkopen nu eenmaal beter dan Kens.
Nah... misschien moet ik mijn inspiratie nét als ik zelf even rust gunnen. En misschien moet ik zelf ook even gaan party'en, terwijl mijn inspiratie heel hard werkt. Lijkt me een goede deal. En dan... misschien pers ik er dan wel een blog uit waarin ik hém, die ene, mooie, knappe, begeerlijke man prijs om zijn bestaan. Want ik hoef niet zo nodig alle mannen aan te prijzen. Het gaat gewoon om die ene. Die doet waar ie voor staat. Die zorgt dat ik niet denk aan dateknoppen, klusknoppen of pestknoppen. Maar die zorgt voor die ene printknop. Zodat ik morgen mijn opdracht kan inleveren! Ja, meneer van de copyshop, ik prijs je om jouw bestaan! Jij bent vandaag mijn ideale man!
*morgen zijn de liftknopjes aan de beurt*
(jahaaa... wil je het écht weten: Pandora's liftknopjes!)