In één van mijn vorige blogs (http: //www.funkyfish.nl/ index.php?pageID =33&funklogid =44086 (spaties weglaten)) heb ik voor het Funky goede doel mijn CD’s ter veiling aangeboden. Het gaat om:
1. Janet Jackson: control
2. Heineken: de hits
3. Tori Amos: Strange Little Girls
4. Robert Cray: Strong Persuader
5. Elvis Costello: Mighty like a rose
6. Mary J. Blige: No More Drama
7. De platina editie (CD van platenvierdaagse 2000)
8. Alannah Myles (geen titel, 1989)
9. Celtic Moods (verzamel CD)
10. single van Phil Collins: True Colors
Op de volgende CD’s is al geboden:
2. Heineken: de hits >> door Bench €10,00, hij krijgt hem opgestuurd!
5. Elvis Costello: Mighty like a rose >> door FunnyFish €15,00, zij krijgt ze geleverd op zaterdag tijdens de meeting.
6. Mary J. Blige: No More Drama
8. Alannah Myles (geen titel, 1989)
9. Celtic Moods (verzamel CD) >> alledrie door Anita voor totaal €30,00
4. Robert Cray: Strong Persuader >> door mezelf omdat het eigenlijk best een goede CD is… * zucht* €10,00 en ik hoef hem natuurlijk niet aan mezelf op te sturen.
Totaal dus al €65,00 voor het goede doel al!
Op de CD’s die er nog zijn én Robert Cray (mits hoger dan 10 euro) kan uiteraard nog geboden worden! Maar als je geen zin hebt om te bieden, kan je uiteraard gewoon zelf een paar daagjes cadeau doen. Bij FunkyFish in action, visID 45797 dus.
Ow en uiteraard als je zelf dan ook nog ideeen hebt of leuke items om ter veiling aan te bieden, laat het weten! Schrijf er een blog over!