Blog
Our nice tiny house
Door datingsite- en communitylid
Willem-Anne
24-03-2018 14:19 | bekeken:
664 | funked:
2 | reacties:
1
Ik schrijf m'n blog in a journal van Max Lucado, blanco bladzijden met onderaan de bladzijde een bijbeltekst. De tekst is dit keer heel toepasselijk. "For the Lord is bringing you into a good land of flowing streams and pools of water, with springs that gush forth in the valleys and hills."
Mentaal klopt het in elk geval wel. Heerlijk om in zo'n ruige natuur even weg van de wereld te zijn.
Deze dag vertrekken we rond elf uur voor een bergwandeling bij windkracht tien. De hevige windvlagen giert langs onze oren. Onderweg berg ik m'n hoortoestelletjes in m'n jaszakken, bang dat ze van m'n oren weggerukt worden. Na een uur gaan we weer terug met het voornemen om bij rustiger weer het diepe dal verder in te gaan.
Teruggekomen, schudt onze camper af en toe heen en weer vanwege de hevige wind.
De stuurcabine is een meter diep bij 1.80 meter breed. Af en toe doet deze cabine ook dienst bij voorkomende middagdutjes. Een schuimrubber matras over de zitplaatsen om spontaan naar een ander bewustzijnsniveau te vertrekken.
Achter de stuurcabine bevindt zich our nice tiny house: vier meter diep en 1.80 meter breed. Met vernuft bevinden zich in deze ruimte elf kastjes verdeeld over het woon- en keukengedeelte. Het toilet bevindt zicht tegenover de koelkast.
Via een brede schuifdeur kom je de camper binnen. Links bevindt zich het aanrecht. We koken zowel op gas als zowel op een elektrische kookplaat. Op een standplaats met voorzieningen hoeven we onze gasvoorraad niet aan te spreken.
Het woongedeelte is bedoeld voor twee personen. Aan de ene kant kun je de zitplaats uitschuiven zodat je heel relaxed kunt zitten.
Aan weerskanten heb je vier raampjes. In de loop van de avond bouwen we ons woonvertrek in tien minuten om in een geriefelijk slaapvertrek.
En tijdens deze koude- en natte wintermaanden zijn we bewust in de tweede helft van februari naar Spanje vertrokken om ons hart op te halen in zonniger streken.
Achter in de camper bevindt zich nog een kleine slaapruimte waar één van onze kleinkinderen wel eens gebruik van heeft gemaakt. Maar meestal wordt deze ruimte gebruikt als bergruimte.
's Morgens om 9.30 uur rijdt de bakker met haar wagen langs om broodjes aan de man te brengen.
Met belangstelling volg ik de blogs en deze weken komt het meest aan de orde in hoeverre we stress bestendig (kunnen) zijn. Wanneer je in de gelegenheid verkeert naar Spanje te vertrekken, ik kan het je van harte aanbevelen.