Blog
Soms ben ik een beetje Dom!
Door datingsite- en communitylid
Esther Esthie
14-03-2018 12:29 | bekeken:
564 | funked:
0 | reacties:
2
Tja hoe kan ik het anders noemen dan dom, oliedom? gisteren had ik weer de avond met het groepje van kerk. Ik zorg altijd voor de versnaperingen, ben meestal de gene die thee zet en help ook altijd weer opruimen. Vind het wel zo netjes om dat niet allemaal voor de gastheer zo achter te laten. Omdat ik bereikbaar moest zijn voor een aantal mensen had ik mijn telefoon naast mij liggen en ja je raad het al die is daar blijven liggen.
het meest stomme is dat terwijl ik aan het opruimen was, de andere van de groep nog zeiden "Esther je telefoon ligt hier nog!" Inplaats dat ik nu vraag " kan je hem in mijn tas doen zeg ik "ja dat weet ik" ik ging verder met opruimen trok mijn jas aan, pakte de overgebleven versnaperingen en ging weg.
Thuis gekomen wilde ik mijn telefoon pakken om op de oplader boven te leggen en merkte dat ik hem vergeten was, dom, dom, dom. terug kon niet meer het was te laat op de avond.
Het handigste van alles is nog wel dat ik alleen daar in mijn telefoon mijn telefoonnummers heb en niet ergens anders dus bellen is moeilijk. Natuurlijk heb ik wel nog even mijn eigen telefoon vanmorgen om 7:00 gebeld maar daarna moest ik echt naar het werk.
Daar zit ik dan zonder telefoon op mijn werk, de ouders van het dagverblijf krijgen dus vandaag geen foto's en kunnen mij niet bereiken

het is niet anders
Vandaag merk ik dus echt hoeveel je met zo een ding doet/ waar je hem allemaal voor gebruikt.
Straks als om 18:30 het laatste kind is opgehaald rij ik gelijk door en hoop ik dat onze gastheer al thuis is van zijn werk en ik mijn telefoon terug heb.