Blog
Van stormen naar de cadautjes van God !!
Door datingsite- en communitylid
-Talitha -
28-07-2015 03:20 | bekeken:
661 | funked:
2 | reacties:
0
Laatst hadden we de zomerstorm !! Een natuurkracht Gods . Ik moest naar een verjaardag en ik dacht ik ga de storm tegemoet treden .Maar die kracht daar kon ik niet tegenop. Ik moest me aan een lantarenpaal vastgrijpen en met beide armen eromheen , ja ja de nieuwe hype was geboren het is geen boomknuffelen meer maar lantarenpaalknuffelen
maar het was levensgevaarlijk dus en was best heel bang . Toen de wind even ging liggen ben ik snel naar huis teruggegaan .
Soms zit je in een storm en zie je het even niet meer zitten en vraag je je af waar is God? Ziet Hij wel mijn pijn en verdriet , Ziet Hij wel mijn moeite ? Ziet Hij de moeilijke omstandigheden wel ? Je gaat door teleurstellingen heen ,door diepe intense pijn die je hart verscheurt . Je word aangevallen door de slang in je gedachten dat je het allemaal niet waard ben dat je een waardeloos mens bent die het wel allemaal zal verdienen . Dat je toch geen partner zal krijgen want wie wil jou nou .
En dan ineens komt God met een cadeautje aan en zegt Mijn kind ik heb je pijn en moeite gezien ik heb je tranen gedroogd en kijk ik heb een cadeautje voor je , Ik heb je weer naar Mijn hart getrokken want Ik hou van jou en Ik wil jou bij Mij hebben in Mijn aanwezigheid ,Ik heb nog een cadeautje voor je , Ik heb een persoon op je pad gestuurd om je te bemoedigen en je weer op te bouwen . En zo geeft God je steeds cadeautjes en mag je geestelijk groeien en opgebouwd worden en vanuit die dalen gaan wandelen tot de toppen van bergen en uitzien over de overwinningen die je behaald hebt .!!! Ook al lijken de stormen en dalen niet te overwinnen God is daar en trekt je op !!!! Hij draagt je waar nodig !!
ik hoop dat dit een bemoediging mag zijn voor jullie !
Gods liefdevolle zegen