Blog
Masker
Door datingsite- en communitylid
mark1983
13-11-2011 18:22 | bekeken:
852 | funked:
0 | reacties:
0
Hoi,
een blog
De titel is Masker.
Ja jullie weten allemaal wat een masker is toch?
Iets waar je je gezicht achter kan verbergen zoals bijvoorbeeld carnaval doen mensen zich anders voor dan wie ze zijn.
Maar ik wil het hebben over je geestelijke masker.
Ik zie in mijn omgeving vaak mensen met een masker op.
Mensen die van de buitenkant vrolijk kijken maar als je goed met ze in gesprek gaat merk je dat er pijn/verdriet/teleurstelling achter zit.
Ik merk het nu ook bij mij zelf de afgelopen weken ben ik ook een masker gaan dragen. Ik merk ook dat ik het moeilijk vind om het te laten vallen. Bang om afgewezen te worden als ik mijn gevoel laat spreken.
En als ik dan wat laat vallen dan komt het er rot uit.
Sommige mensen weten gewoon niet hoe er mee om te gaan en wil ze ook niet lastig vallen. Ik heb dan zoiets ik moet door dus prop ik het maar weer op. Het leven gaat door terug.
Maar ik weet als ik s'avonds bid dat ik bij God mijn masker kan laten gaan. Dat ik alles eruit kan gooien en hij mij niet afwijst. Want hij weet al wat er in mij speelt dus waarom zou ik het verbergen voor hem toch?
Je en ik doe dat dan ook kunt bidden en daar eindig ook mee.
Vader,
Ik leg alles bij u neer.
Al mijn pijn en moeite.
Vader wilt u ermee aan de gang gaan.
En ze te goede van mij keren.
Om Jezus wil alleen.