Blog
Spannend.... kriebeltjes in onze buik!
Door datingsite- en communitylid
Funky Fish
31-07-2010 00:59 | bekeken:
950 | funked:
0 | reacties:
0
Oops! Het is straks al zover. We checken nog gauw de overlegschool en het uitje. We doen onze laatste besprekingen. Wie weet, staan er nieuwe aanmeldingen nog in onze inbox... Vol verwachting klopt ons hart!
Terwijl we ondertussen heel hard bezig zijn met de voorbereidingen, tikt het klokje dus door. Die koeien worden er ondertussen ook niet een dagje jonger op, bedenkt een van de C-girls zich, net als zij zelf. Oops!
Het wordt dus wel weer tijd voor weer 's wat aandacht voor deze campagne. Voor als je het gemist hebt, die heet "Vissen voor Koeien", kijk maar op de nieuwspagina. Terwijl het grootste gedeelte van de FF-bevolking niet bewust is van deze actie, denken enkele die-hard fishies daarentegen: kom op zeg, we weten nu wel waar Kenia ligt en dat er koeien nodig zijn. Nu willen we weer 's wat anders.
En anderen willen graag de handen uit de mouw steken en 's wat doen.
Nou, "what a coïncidence" zouden de Amerikanen zeggen, maar vandaag is het dus zover: tijd voor wat anders! Geen geloei, maar gewoon ACTIE! Dus als jij denkt: nee he, niet weer koeien! Dan is er nu echt íets anders.
En als je denkt: jaaaaa ik wil wat doen! De tijd is rijp! :D
En als je denkt: ik wil gewoon lekker gezellig fishies meeten! Oh yeah, vandaag is de dag!
Nou, Blauwtje kan helaas de vlindertjes in haar buik niet laten veilen, maar anders had ze nu gevoel vlinders om aan te bieden! Gelukkig is de school groot genoeg om ze allemaal los te laten! Dat doet ze dus straks, om één uur! En dat geldt ook voor fishies: het is zo ruim, jij kan er zeker ook nog bij!
Wij zijn benieuwd wat jij te bieden hebt! :) Kom maar op, geef een slinger aan die teller! En wie weet, zien wij je vandaag!