Blog
Grijp je vriend of vriendin bij de hand!
Door datingsite- en communitylid
Funky Fish
18-06-2010 18:22 | bekeken:
850 | funked:
0 | reacties:
2
Onder het motto "samen laten we koeien loeien" heb ik de akte van de CompassionGirls weer onder het stof vandaan gehaald.
Even blazen, want het was een dikke laag stof zo na anderhalf jaar, máár, met trots kan ik jullie meedelen dat hij nog helemaal heel is!
Dus, heb je Blauwtjes oproep gemist? Dan is dit je kans: Blauwtje biedt om te beginnen maar liefst tien euro voor het nieuwe team dat deze gelegenheid aangrijpt om zichzelf maar vooral de koeien voor Kenia op de Funky Fish kaart te krijgen. Als er maar ludieke acties worden georganiseerd!
Dus: kom maar op met die actie! Laat ze loeien! :D
P.s.: je kan alvast al CD's of DVD's waarvan je anderen wil laten meegenieten ter veiling aanbieden! De opbrengst (minus verzendkosten) gaat dan naar de koeien van Compassion!
Lees meer op: www.funkyfish.nl /index.php? pageID= 834&ID=1 (spaties uiteraard weglaten)