Er zullen velen zijn die vraagtekens zetten bij mijn profiel wat mijn kerkgang en stroming betreft.
Ik zal hierop de antwoorden geven.
Om bij het begin te beginnen zal ik vertellen over mijn christelijke achtergrond etc.Toen ik geboren werd ging het eigenlijk goed mis, ik werd namelijk dood geboren mijn apcarscore was namelijk 0 wat wil zeggen dat geen van de levensfuncties op dat moment werkte, dat heeft 5 min geduurd, na 5 min blies God zelf mij de levensadem in wekte mij op.
Mijn ouders hadden al een naam voor mij bedacht Talitha zou ik heten en ja echt door God ingegeven want net als dochtertje van Jairus werd ik dus ook opgewekt.
Ik heb dan ook nooit getwijfeld aan Gods bestaan heb altijd geweten dat Hij er is als kind zijnde heb ik al tegen mijn mams gezegt dat ik kindje van God wou worden.
Uiteindelijk op mijn 18e vond God het tijd worden voor onderwijs en verdieping. Hij bracht 2 oudere zusters van een gemeente in de buurt naar mijn huis om ons (mijn broer en ik) uit te nodigen voor een kerstspel. wij enthousiast en wilden wel gaan kijken , nouja ik ben daar dus jaren gebleven , heb daar mijn 1ste bijbelstudies gedaan en ook gedoopt door onderdompeling. Waarom ik daar ben weg gegaan?
Paar van de leiders van de gemeente behandelden mijn ouders slecht en onterecht , en ja ik stond achter mijn ouders dus was ik half jaar niet gekomen, toen ik uiteindelijk besloot om toch terug te gaan (ik miste de jeugddiensten heel erg) werd mij gezegt door de jeugdleiders als ik terug wou komen dat ik mijn zonden moest belijden bij de voorganger, waarop ik vroeg: Wat moet ik precies belijden dan? dat ik half jaar ben weggeweest? waarop de jeugdleider antwoorde: we weten niet wat je afgelopen half jaar heb uitgespookt. Ik antwoorde : ik kom hier al jaren en jullie weten nog niet dat ik niet zomaar God in de steek laat? ( ik was namelijk erg actief, zat in dramateam,jeugdkoor achtergrondkoor, ik hielp bij extra kinderdagen, bij grote diensten. Ik zei dus van nou ik val echt niet zomaar af hoor ik ben gewoon nog steeds bij God, maar hij bleef dus volhouden dat ik zonden moest belijden.Alsof dat nog niet erg genoeg was ..... ik had een afspraak met een tiener die ik een jaar ervoor had opgevangen in de jeugddienst omdat zij nieuw was en niemand kende had ik haar voorgesteld aan een meisje van haar leeftijd en haar beetje wegwijs gemaakt. Affijn dat meisje ging na verloop van tijd verhuizen en kwam na een jaar dus terug omdat ze in die gemeente wilde gaan werken, ze had het niet naar haar zin waar ze naartoe was verhuist.
Later hoorde ik van dat meisje dat ze geen contact meer mocht hebben met mij omdat ik weg was uit die gemeente, anders mocht ze daar niet werken. Te belachelijk voor woorden dus. Na deze ervaring naar andere gemeente gegaan
ook daar kwam ik dingen tegen waar ik niet mee eens kon zijn en daar weggegaan. Heb nog wel gezocht naar nieuwe gemeente maar kan er geen vinden, ik zeg niet dat ze er niet zijn maar ik ben gewoon heel erg kritisch, ik zoek een gemeente waar er niet word : gevallen in de Geest
waar niet de voorganger op een voetstuk word geplaatst, waar geen onderwijs word gegeven uit boekjes van predikers,waar alleen de bijbel gezagdragend is, waar geen show word opgevoerd,waar geen sociaal evangelie word gepredikt ,waar geen compromissen worden gesloten van kinderdoop en volwassendoop in 1 kerk,waar geen nalopers van (zogenaamde) opwekkingen zijn,waar geen genezingsdiensten zijn. Gewoon puur de bijbel op tafel zonder al die poespas , praise en worship is ok is fijn maar zonder al die poeha er om heen gewoon oprecht ,geen 80 keer zingen zodat het een mantra word.
EN nogmaals ik zeg niet dat alle kerken en gemeenten slecht zijn ik zeg alleen de dingen die IK ben tegengekomn die mij tegen de borst stuiten.
zie het dus niet als aanval op DE kerk want DE kerk zijn WIJ niet de gebouwen waar men samenkomt. Ik hoop dat God me naar een gemeente leidt waar ik me WEL in thuis zal voelen.Ben ik te kritisch? we kunnen niet waakzaam genoeg zijn kijk maar naar math 24. Gods zegen iedereen en hoop dat ik nu is niet met de nek aangekeken word en veroordeeld word of als ketter word gezien, want ja ik hou van God en ook van jullie.