Blog
Vandaag is dé dag!
Door datingsite- en communitylid
Blauwtje
06-07-2008 01:41 | bekeken:
878 | funked:
0 | reacties:
0
Al sinds ik die brief kreeg van Compassion spookt het door mijn hoofd... elke hap eten die ik door mijn mond steek, elk euro die door dat gat in mijn hand de wereld in vliegt. Het wordt er niet beter op!
Ik dacht: ik schrijf wel even een blogje erover. Maar nee, toch maar niet. Dubben dubben dubben. Ik zag er ook wat over in de nieuwsbrief staan en dacht: ja, ach, men leest het wel 'n keer!
Tot ik net (jaja ik weet het: ik moest eigenlijk naar bed, dat roep ik al twee uur lang!) de blog van Mriek las. Ik zag die titel al gisteravond en dacht: ach... weer zo'n kinderliedjesblog. (Sorry, Mriek...) Maar nu nét toch gaan kijken en dat was het dus helemaal niet! De inhoud kwam juist overeen met wat er door mijn hoofd spookte deze weken. (Zie: http: //www.funkyfish.nl /index.php?pageID =33&funklogid=42083 (spaties weglaten))
Ik las ook dat BeJo daar had gezegd dat hij gisteren een blog erover zou schrijven. Dus ik dacht: mooi! Daar kom ik ff leuk mee weg... Maar die blog staat er nog niet (wel schrijven, he, Johan!) en toch wil ik de aandacht er even op richten! Dus vandaar dat ik nu toch met mijn wazige en vermoeide hoofd deze blog schrijf...
Want vandaag is DIE dag! 6 juli! Een dag van gebed en vasten. Ik zelf vast niet vanwege mijn gezondheid, maar als je je geroepen voelt, doe dan mee! Overigens kan je élke dag bidden hiervoor: kijk op het plaatje voor een voorbeeldgebed. (Sorry dat het wat lastig leesbaar is, ik krijg het niet beter gescand). En bedenk inderdaad eens hoe je eenvoudiger kan leven. Gooi 's minder benzine in je tank en pak de fiets! Of ga 's lopen... Verspil 's minder water... Naja je kan het zo gek niet bedenken of je zou het eens uit moeten proberen als je het al niet deed! (Ghehe offu koop geen nieuwe I-pod of Wii!

Ik heb er geen, dus ik heb geen idee wat ik mis, maar er zijn mensen die elk seizoen een nieuwe kopen hahaha.. niet te geloven!)
Maar ik ga je niet nog meer ideeën aan de hand doen want nu ga ik naar bed... wens jullie een gezegende zondag waarin er wat meer besef komt van de oneerlijkheid in deze wereld én wat je zélf eraan kan doen!