In de zomer van 2012 organiseert Funky Fish drie strandactief-vakanties in Toscane.
Dit is je kans om het prachtige Italië te ontdekken!
Vertrekdata:
13 t/m 22 augustus 2012 Gegarandeerd vertrek
Geniet van de mooie Toscaanse kust en schitterende steden. Waar je kunt slenteren door smalle straatjes, langs winkels & terrasjes. Maar ook cultuur kunt proeven in de oude steden. En niet te vergeten... kennismaken met de heerlijke Italiaanse keuken!
We hebben twee mooie excursies voor jullie geregeld:
Bekijk het prachtige uitzicht bij het typisch Toscaanse dorpje Pitiglanio en ontspan daarna lekker in de Warmwaterbronnen van Saturnia

Daarnaast is er nog alle tijd om te zwemmen, surfen, met een jetski te varen of te luieren aan het strand!
In deze school kun je terecht met je vragen, kun je kennismaken met andere deelnemers en onderling afspraken maken.
Het aantal schoolleden is niet representatief voor het aantal boekingen. Dus wacht niet te lang met boeken want per periode kunnen er maar een beperkt aantal deelnemers mee. Jij gaat toch ook mee?!